Warsztat networking Łukasz Zając

Od połowy 2017 roku PKO Bank Polski organizuje w Polsce cykl spotkań dla małych i średnich firm. Tematyka warsztatów jest szeroka. Dotyczy marketingu, zrzeszania się wśród polskich przedsiębiorców, metod cyklu sprzedażowego czy nowych technologii.

Nasza agencja odpowiada za cykl wykładów o networkingu. Uczymy przedsiębiorców jak budować i pielęgnować relacje w biznesie. Podczas wykładu Łukasz Zając prezentuje najważniejsze fakty z networkingu związane z praktyką biznesu, psychologią społeczną, kulturą i antropologią. Dodatkowo podkreśla warsztat pracy networkera. Uczestnicy otrzymują zestaw narzędzi i przemyśleń jak świadomie zarządzać relacjami i kontaktami biznesowymi.

 

 

 

O nas w mediach:

Echo dnia radomskie: Budowanie dobrych relacji to klucz do sukcesu w biznesie

 

Łukasz M. Zając
Twórca i strateg Agencji Zając PR

Z wykształcenia socjolog. Od 10 lat pracuje w komunikacji społecznej. Odpowiada za zarządzanie zespołem PR, audyt i strategie public relations, produkcje filmowe oraz wideo-marketing. Posiada doświadczenie w pracy reporterskiej i redakcyjnej. Wykładowca public relations (Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie). Blisko zaprzyjaźniony z filozofią, biznesem i kulturą. Lekko wybuchowy, jednak ma duże serce. Posiada spore doświadczenie w branżach: FMCG, IT, NGO, FILM.

@zajaclukasz

Czytaj także:

Czego można nauczyć się od piarowców?

O budowaniu relacji w biznesie