Nasza drużyna to grono ludzi pracujących w dedykowanych projektach. Public Relations jest sztuką wybitnie interdyscyplinarną. Dlatego drużyna Agencji Zając to zespół ludzi o zróżnicowanych kompetencjach.

Planując audyt w firmie korzystamy z pomocy badaczy społecznych oraz handlowców. Raport z audytu opracowany jest pod okiem polonisty i redaktora. Duża część naszej pracy wymaga zaangażowania wybitnych grafików, projektantów oraz specjalistów od druku. Tworząc filmy, współpracujemy z operatorami, montażystami i motion designerami. Prezentując wyniki naszej pracy, wysyłamy do klienta najlepszych mówców i słuchaczy…

Za opracowanie strategii PR lub strategii biznesowej odpowiada zazwyczaj zespół: manager, finansista oraz handlowiec. Przygotowując wydarzenie specjalne, event korzystamy ze sprawdzonych podwykonawców, obsługi i kierowników bezpieczeństwa. Zapewniamy najwyższy standard usług MICE oraz eventów. Tworzymy również własny impresariat, gdzie możesz znaleźć ciekawych artystów i ciekawych ludzi… Jesteśmy obecni w komunikacji social media, na blogach i w kanałach wideo poprzez młodych współpracowników, którzy dobrze „czują” internet i potrafią prowadzić mierzalne działania. Działamy na co dzień w Warszawie i Szczecinie. Zapraszamy do współpracy!

Łukasz M. Zając tel. 508 224 763

Kontakt:

tel. 508 224 763 | 22 812 63 66 Łukasz
tel. 509 802 516 Piotr